| razaila a întrebat:

Salut.Am si eu o problema la yahoo messenger.NU merge sa deschid mailul.
Apas pe casuta aia si imi scrie ceva. Din cate inteleg eu, zice ca nu exista un program ca sa se deschida thinking
Daca intru in mozilla in mail, pot sa intru. Dar din messenger nu pot sad
Pls help sad

3 răspunsuri:
| Nebuneală a răspuns:

Pai am avut si eu o problema din astastraight face si am dezistalat yahoo si l-am instalat iar si apoi nu mai avea nicio problema nu stiu ia vezi incerca si tu astahappy

| Mihai03 a răspuns:

Reinstaleaza messengerul happy asta ar fi singura solutie.

| razaila explică:

Am incercat si tot nu merge straight face