| anonim_4396 a întrebat:

Care e problema cu messu? nu mai pot intra. pe un id imi zice ca sa verific conexiunea si pe altul imi zice ca a fost blocat contul sad am intrat pe mail si merge dar cand deschid messenger nu ma pot loga! help!

Răspuns Câştigător
| greatLOL a răspuns:

Inseamna ca cineva nu mai vrea sa intri pe mess laughing SI pentru securitatea id-ului, cei de la yahoo au blocat acest cont mult timp. Intra pe mail si vezi ce face si ce zice, ai niste optiuni acolo, cu am uitat parola, dai pe alea si te descurciwinking Bafta.

8 răspunsuri:
| greatLOL a răspuns:

Salut. hai sa-ti explic eu pe romaneste : Un preten de-al tau a incercat sa-ti sparga parola, punand la password mai multe cuvinte gresite, care nu reprezinta parola ta. Contul a fost blocat 24 ore pentru siguranta. Ma servesti cu o funda? laughing) Ce zici? smug

| sanki a răspuns (pentru greatLOL):

Frate nu stiu daca e doar asta. ca nu e prima oara cand face asa, am incercat sa intru si acu 2 saptamani si tot asa facea si am zis ca o fi de la astia de la yahoo. acum (adica ieri ) cand am incercat sa intru la fel sad

| sanki a răspuns (pentru greatLOL):

Mda. pana la urma am reusit, acu pot sa intru!

| greatLOL a răspuns (pentru sanki):

Inseamna ca cineva nu mai vrea sa intri pe mess laughing SI pentru securitatea id-ului, cei de la yahoo au blocat acest cont mult timp. Intra pe mail si vezi ce face si ce zice, ai niste optiuni acolo, cu am uitat parola, dai pe alea si te descurciwinking Bafta.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Trebuie sa astepti 24 de ore, cred ca e blocat.

| RedSpyKe a răspuns:

Intra pe email si o sa deblochezi, am patit si eu!

| qpFrancii a răspuns:

Pai cineva a incercat sa intre pe idu-l tau si nu a nimerit parola. Asta inseamna ca e blocat. Trebuie sa astepti cateva ore sau 1 zi pana sa/l reactivezi.

| cracklf97 a răspuns:

Mi se pare ca asa mi s-a intamplat si mie, ma puteam loga numai de pe site.la inceput credeam ca mi s-a spart contul, dar mi-a revenit intr-o ora.