| thedarkangel4ever a întrebat:

Salut am si eu o problema mi-s-a blocat facebook. ul si 7 zile nu am voie sa trimit solicitari de prietenie cum pot sa scap de problema asta?sad plzz dau funda :*

4 răspunsuri:
| niciunnume19 a răspuns:

Hei si mie ma s-a intamplat la fel.eu am Google chrome dar atunci am spus sa intru pe opera si nu mi sa mai intamplat chestia asta dar ma enrva cum mergea si am sters chrom-ul si din cosul din gunoi iar apoi cand l.am reinstalat mi-a mers. sper sa va mearga si voua happy

| Roxanaioana a răspuns:

Eu nu pot sa las comentarii si sa adaug pozecrying si nici eu nu stiu ce sa faccrying!

| buburuza2601 a răspuns:

Am acceasi poblema. big grin Peste 7 zile o sa fie totul in regula big grin

| Mitrea_Petruta_1975 a răspuns:

Va rog sa majutati dc stiti.va multumesc