| florin_5742 a întrebat:

Salut.am si eu o problema, nu am prietena, adica n-am avut pana acum, si imi este cam rusinem, eu zic ca din cauza ca sunt unpic mai plinut, am 80kg, 1.72,16 ani.si as vrea niste sfaturi ce sa fac etc.de incercat sa slabesc am incercat da nu mi-a iesit, si nu am vreo boala ceva de genu.mersi mult

Răspuns Câştigător
| kitty_8919 a răspuns:

Poti sa mergi la sala

9 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Incerka sa slabesti. sh totul va fi okwinking

| Cryssy a răspuns:

Mai...nu stiu ce sa iti spun.nu e chiar o problema...adica.depinde din ce unghi o privesti...aaa...si nu trebuie sa iti fie rusine...in leg cu faza:"sunt unpic mai plinut"...ai putea face si tu ceva in sensul asta.incearca sa slabesti...mananca sanatos, fa sport... e vara, du-te si tu sa inoti, nu stiu. sper sa te ajute ce ti-am scris...si inca un sfat.nu dispera pentru ca nu ai prietena. o sa iti faci tu.stai linistit.winking

| Cryssy a răspuns:

Mai...nu stiu ce sa iti spun..nu e chiar o problema...adik..depinde din ce unghi o privesti...aaa...si nu trebuie sa iti fie rusine...in leg cu faza:"sunt unpic mai plinut"...ai putea face si tu ceva in sensul asta..incearca sa slabesti...mananca sanatos, fa sport...e vara, du-te si tu sa inoti, nu stiu..sper sa te ajute ce ti-am scris...si inca un sfat..nu dispera pt k nu ai prietena..o sa iti faci tu..stai linistit..winking

| cooola a răspuns:

Pai ca sa slabesti poti sa mergi la sala si o sa dea rezultatewinking, si ca sa iti faci prietena poti sa iesi si tu prin oras, sa vezi lumea...

| fzcsm a răspuns:

Eu zic sa faci sport.Eu am 14 ani, 68 de kg, 1.82 inaltime si am fost destul de plinut dar am facut sport si doar inaltimea mi-a crescut nu si kilogramele. Cel mai indicat e sa faci inot sau polo si pe langa ele exercitii fizice, dar nu la sala pentru ca esti in crestere si iti dauneaza oaselor.Succes!

| fzcsm a răspuns:

Eu zic sa faci sport.Eu am 14 ani,68 de kg,1.82 inaltime si am fost destul de plinut dar am facut sport si doar inaltimea mi-a crescut nu si kilogramele.Cel mai indicat e sa faci inot sau polo si pe langa ele exercitii fizice,dar nu la sala pentru ca esti in crestere si iti dauneaza oaselor.Succes!

| fzcsm a răspuns:

Eu zic sa faci sport.Eu am 14 ani,68 de kg,1.82 inaltime si am fost destul de plinut dar am facut sport si doar inaltimea mi-a crescut nu si kilogramele.Cel mai indicat e sa faci inot sau polo si pe langa ele exercitii fizice,dar nu la sala pentru ca esti in crestere si iti dauneaza oaselor.Succes!

| danadanutza10 a răspuns:

Buna, ai doar 16 ani nu trebuie sa disperi ca nu au intrat zilele in sac, poate nu ai gasit persoana potrivita sau nu ai cautat-o destul daca vrei sa mai vb id meu de mess e danadanutza1015@yahoo.com.poti intra aici si vb mai multe.sall

| florin_5742 explică:

(adica n-am avut pana acum)nu am nici acum