| delu5on a întrebat:

Salut.Am si eu o tema la informatica si nu prea stiu sa o fac, ...Ma poate ajuta cineva?
Se citesc din fisierul alfa. txt de pe prima linie un numar natural n, de pe a doua linie n numare reale, de pe a treia linie doua numere intregi a si b.Sa se afiseze in fisierul interval. out toate numerele din fisier care se afla in afara intervalului generat de a si b.

2 răspunsuri:
| FashionDiva a răspuns:

Poti posta problema pe http://learn.mozku.com si vei primi gratuit o rezolvare profi. Succes!

| scabex a răspuns:

Incearca sa deschizi fisierut cu htp++ ca le deschide super clar si intelegi tot