| xSequel a întrebat:

Am suparat-o pe mama astazi... ma uitam pe laptop si nu am auzit cand a spus ca nu stiu ce este pe hol si sa ma duc acolo cu laptopul.Si i-am zis ca peste 3 min., mi-a spus din nou si m-am enervat si am strigat la ea ca peste 3 min. Dupaia mi-o confiscat laptopu si este foarte suparata pe mine. Ce pot sa-i fac ca sa nu mai fie suparata? Urgent

Răspuns Câştigător
| Petruţa98 a răspuns:

In primul rand nu ar fi trebuit sa te comporti asa daca te duceai din prima pe hol scapai de toate problemele. Dar acum trebuie sa incerci sa o imbunezi cumparai ceva frumos si cereti scuze oricum se apropie 8 martie si trebuie sa ii iei ceva... daca nu cerei doar scuze si spune-i ca nu se va mai repeta!