| Pufuh a întrebat:

Salut..am telefonul samsung s5230 si nu gasesc unde sa`mi pun o melodie ca sa sune cand primesc mesaj.stiti unde?big grin

2 răspunsuri:
| Triixiie a răspuns:

Deciiii - dai la melodia respectiva, set as ( seteaza ca ) și ai mai multe variante " ringtone " - ton de apel, "caller tone " și " alarm tone " - sonerie de alarmă. și setezi ce vrei. sper că te-am ajutat! :d

| Pufuh explică (pentru Triixiie):

Am doar ton sonerie care imi seteaza ca ton de apel..ton sonerie apelant care e ceva in legatura cu contacte si ton alarma care imi fixeaza soneria pentru alarma de trezire..atat