| MenClean a întrebat:

Salut.Am tenul gras si am cateva cosuri, nu foarte multe, dar in schimb am foarte multe cosuri sau puncte negre pe frunte sub piele, chiar azi mi-am rupt 4 cosuri de pe frunte si apoi am facut infuzie cu ceai de tei si m-am sters cu un prosop mai aspru. apoi m-am dat pe fata cu nivea hidratanta.Intrebarea e ajuta la ceva toate astea? (ruperea cosurilor, infuzia cu tei si crema nivea?)

Răspuns Câştigător
| Amorezatul a răspuns:

Da, teiul ajuta la dilatara porilor si calmarea pieli! Iti recomand cremele pe baza de argila verde, sau orice care contine argila! Gasesti si la farmacie si sa eviti sa pui mana pe fata!