| AlexandruDaniel568 a întrebat:

Salut.Am trecut in a10a si sunt pe mate-info intensiv.Cum este clasa a10a comparativ cu a9a? Mai grea, mai usoara? Dar materia la mate,fizica, romana si informatica cum este fata de cea de pe a9a?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Propunere: mai ai vreo cinci săptămâni de vacanţă, distrează-te şi uită de şcoală şi apoi ai răspunsurile toate, vrei-nu-vrei

| AnduMaria1984 a răspuns:

Ayayayyyy,de ce te streseeeeeezi? Vei vedea chiar tu cum este. Te vei descurca oricum