| TheLonelyOne a întrebat:

Cum vi se pare materia de clasa a 9-a? Grea, usoara? Pe ce ar trebui sa ma axez, sunt la profil de mate-info, stiu ca matematica si fizica sunt baza dar as vrea sa stiu cum sunt si celelalte ore.

2 răspunsuri:
| Miitzuu a răspuns:

Depinde mult de liceu si profesori: Nu exista materie grea, doar profesor care nu explica bine sau elev batut in cap sau lenes.

| Capi a răspuns:

Pai in general clasa 9 este de acomodare nu o să fie prea greu depinde si de profi