| EUeStEEu a întrebat:

Salut, am un creion cu mina care nu mai merge, adică când apas pe el nu mai îmi scoate mina, dar dacă îl desfac iese foarte ușor, ce are?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cel mai probabil s-a blocat o bucata de mina in interiorul acestuia. Incearca sa bagi ceva mai subtire, poate un ac, in asa fel incat sa vezi daca se afla ceva in interior.

| EUeStEEu explică (pentru Aasdfghj):

Am incercat și nu e nimic acolo

| oglindasultanului a răspuns:

Ar trebui cred, sa aiba un arc, esti sigura ca nu e stricat mecanismul, chestia pe care apesi?