| daniel_3204 a întrebat:

am un iphone 3gs azi i-am pus ios 6.1.3 si nu pot sa il activez..nu stiu pe ce retea e blocat si nici nu mai pot sa i pun o versiune anterioara stie cineva ce e de facut? sau sa ma ajute sa il fac..ca eu nu prea ma pricep. funda

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Sal mergi cu el la un servis de telefoane si se rezova cu siguranta decat sa astepti pareri inutile happy

| daniel_3204 explică (pentru Axys):

La un magazin unde se vand telefoane cosmote de ex crezi ca ma pot ajuta?

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Mergi la orcare servis happy nu are important asta happy