| Alexandru444 a întrebat:

Salut.Am un laptop vechi din 2008 și vreau să mi-l schimb deoarece nu merge foarte bine si anul acesta intru la liceu pe profilul Mate Info Intensiv și sigur voi avea nevoie de unul. Dupa ce ar trebui să mă orientez când mă duc să îmi cumpăr unul? Voi ce imi recomandați? As da între 1500-2100 lei.

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Http://www.citgrup.ro/......furbished/
uita-te aici, sunt foarte bune. Refurbished sunt acele calculatoare care au functionat o perioada de timp, in acest timp micsorandu-li-se pretul -normal- si care acum sunt in perfecta stare de functiune. Eu as merge pe aceasta varianta. Bafta la scoala!

| vanilla80 a răspuns:

Materia de la mate-info din licee este învechită, deci nu o să ai nevoie de cine știe ce happy, dacă liceul este din orașul în care stai îți recomand un PC, postează pe pcgarage să îți configureze ei unul și îl comanzi tu, dacă vrei neaparat laptop și liceul e din alt oraș ( deci stai la cămin ) îți recomand mackbook-urile, succes.