| Alexandru444 a întrebat:

Salut.Anul acesta intru la liceu pe profilul Mate Info Intensiv și vreau să îmi schimb laptopul deoarece am unul vechi din 2009 și nu mai merge foarte bine. Dupa ce caracteristici ar trebui să mă orientez când imi cumpăr unul.As vrea sa coste între (2000-2600lei).Ce părere aveți și ce imi recomandați?

1 răspuns:
| Ara997 a răspuns:

Pe acest profil mae info ai nevoie de un amarat de lapotop pe care sa rulezi o amarata de aplicatie:
http://www.codeblocks.org/
care merge fara niciun fel de pretentii.
te sfatuiesc sa nu te arunci la cevascump o sa-l tarai zi de zi la scoala. prin tramvaie in spinare. ma rog nu te arunca la scumpeturi