| Andi01 a întrebat:

Am un numar de Vodafone. Abonamentul e detinut/platit de tatal meu. Azi am stat cam toata ziua pe 3G, si seara cand sa dau *123# (sa vad cati MB mai am), am observat ca aveam 0, 60 euro cost suplimentar, asta cu o zi inainte. Deci..cu alte cuvinte, o sa am destul cost suplimentar. Ideea e...e vreo modalitate sa merg la vreo reprezentanta Vodafone, sa platesc costul si sa mi-l stearga? Fara sa il anunte pe tatal meu? Pentru ca am mai avut probleme de genul si nu vreau sa raman fara telefon sau cartela.

Răspuns Câştigător
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Imi pare rau sa te anunt, dar daca vrei sa platesti costul, trebuie sa il platesti cand vine factura, nu le poti plati separat. Eu zic sa astepti sa vezi ce suma vine, si apoi sa-l anunti pe tatal tau.
Eu iti recomand sa treci pe cartela. Ai optiuni mai bune si eviti fazele neplacute ca si cea care ai spus-o tu. Vorbeste cu tatal tau. Bafta