| Andrewz a întrebat:

Am un,, prieten" care ii injura pe altii cu replici de pe net gen :,, iti dau o palma cu picioru de iti aplauda urechile" am zis una mai putin vulgara. Face asta mai ales cand e o fata ca sa para el mai destept. Intrebare:Cum pot sa ii inchid gura odata pentru totdeauna? FUnda

Răspuns Câştigător
| TheSearcher a răspuns:

Daca face glume pe seama ta pentru a atrage fetele (desi nu cred ca prea reuseste) eu nu l'as numi prieten.(daca u consideri ca va intelegeti si e de incredere) ia'l la rost... ce'i cu glumele astea? asa prieten imi esti? te folosesti de mine sa atragi privirile celor din jur? cautati alta marioneta pe care cu care sa atragi atentia. eu m-am saturat sa iti inghit toate prostiile. =) spun asta daca te deranjeaza ce spune. trebuie sa iei abtitudine. nu lasa sa faca ce vrea el din tine. =)cautati un prieten adevarat care nu te ia doar sa faca glume pe seama ta ^^

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

rolling on the floor
Saracu` nu este in stare sa zica macar niste injuraturi din mintea lui ci sta sa navigheze pe net ca sa le caute pe cele mai "cool", dupa parerea lui.
Daca vrea sa se dea mare langa alte fete atunci.thinking
Nu mai am ce zice straight face.

| Alleee18 a răspuns:

Spune'i in fata ca replicile luate de el de pe net sunt doar niste prostii si ca nu impresioneaza pe nimeni, asa ca sa nu se mai chinuie degeaba ca tot el pica de prost. Daca ii vei zice asta de fata cu amicii s'ar putea sa il doara putin, dar probabil va inceta.