| bogdannel21 a întrebat:

Salut,am un telefon Acer z2 cu android 4.1.1,de curand cineva a gresit desenul acela pe el pentru deblocare de vreo 30 de ori si acumimi cere contul de google sa il deblochez,problema este ca am nevoie de internet ca sa mearga,si nu ma lasa sa trag bara aia de sus sa activez wifi,am incercat in toate modurile posibile si cand ma suna cineva sa incerc sa trag bara aceia in jos,nimic nu merge, ce pot face?

1 răspuns:
| Calin_Nicol_1976 a răspuns:

Sa te duci la operatorul retalei l care esti.
si mie mi s-a intamplat si a trebuit sa ii faca o resoftare...