| xEvid3n7 a întrebat:

Am o tableta Archos 101 Internet Tablet cu android 2.2. Ca securitate, i-am pus un model (stizi desenul acela pentru deblocarea ecranului) si l-am introdus de 5 ori gresit. Acum de cate ori repornesc tableta nu ma mai lasa sa mai incerc s-l desenez ci doar sa-mi bag contul de Google. Am bagat contul de Google si am vazut ca nu mai are conexiune la Wi-Fi (bine inteles stateam cu ea langa Router) si nici cum nu vrea sa sse conecteze la Wi-fi. Va rog spuneti-mi o modalitate sa o deblochez. DAU FUNDA CELUI/CELEI CARE MA AJUTA SA O DEBLOCHEZ!

1 răspuns:
| Speed01mikz a răspuns:

Ai blocat-o de tot...o duci la garantie. Sau la un service sa iti reseteze androidu. Un prieten are o tableta la fel si spre ghinionu lui nu merge sa o reseteze....si este blocata pentru totdeauna.