| AlessinoDeeJay a întrebat:

Am un Toshiba NB 500 cu Windows7 Starter,cu procesor Intel Atom inside si nu merge sa setez o imagine ca fundal, inca de un am am imaginea prestabilita de la Windows7! Vreau sa stiu cum pot seta o imagine, ca fundal! Multumesc anticipat!
Si...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pe Starter nu merge! E singurul windows la care nu poti seta o imagine de fundal! Cunosc o modalitate dar de multe ori blocheaza windows-ul, asa ca mai bine fara imagine!

| AlessinoDeeJay explică (pentru neluL):

Mersi!

| neluL a răspuns (pentru AlessinoDeeJay):

Cu placere! bye, bye wave