| ŁøRik a întrebat:

Am urgenta nevoie acum de ajutorul vostru. dati-mi va rog mult niste site-uri sau ceva video in care sa imi cer scuze de la cea mai buna prietena!
astept mult))

10 răspunsuri:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Poti sa-i dedici melodia asta : http://www.youtube.com/watch?v=7ZTgySS0-dk
Si spune-i pur si simplu ca o iubesti foarte mult, si cere-i scuze :)Nici nu ai nevoie de vreun alt video :-j. Bafta!

| 010123 a răspuns:

"Buna, imi pare nespus rau pentru ce s-a intamplat si te as ruga sa ma ierti." Noroc! Ai nevoie... happy

| Unbelievable a răspuns:

Bună. Nu contează neapărat din ce cauză v-ați certat, ci cât de rău îți pare. Dacă vrei ca ea să te ierte, nu trebuie să apelezi la internet, ci să-i oferi niște scuze sincere, izvorâte din inimă. Acest gest valorează mult mai mult decât orice altceva. Doar fii tu însăți și te va ierta. Sper să vă împăcați!

| ŁøRik explică (pentru Unbelievable):

Multumesc mult pentru sfat*))
la moment am avut nevoie de ceva de pe net...iar ceea ce ai spus mai sus a fost si asta))

| Unbelievable a răspuns (pentru ŁøRik):

Cu plăcere ♥.

| ŁøRik explică (pentru Unbelievable):

:*:*:*:*:*:*

| GirlWithSecret a răspuns:

Depinde din ce cauza v-ati certat.