| z1k a întrebat:

SALUT am windows 7 si am o problema cu sunetul adica
cand merg boxele din laptop nu mai merge sistemul audio nici chiar castile nu merg cand apas pe volum control imi apar 2 linii de volum una fiind cea de la boxele din laptop iar cealalta de la sistem am mai avut windows 7 inainte dar nu mi-a facut niciodata asa
PS ieri si-a revinit azi dupa 2 ore de functionare iar a facut la fel

1 răspuns:
| floryn1993 a răspuns:

Buna, poate driver-ul de sunet este devina, ia programul acesta dai o scanare si el stie ce driver lipseste din pc. http://www.softpedia.com/......tml.Succes