| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva antivirusul comodo? Nu vorbesc despre firewall ca ala stiu ca e bun ci despre antivirusul care e cu el. Eu am auzit ca e chiar mai bun decat avg de pe unele site-uri care faceau teste cu antivirusi ca sa vada care e mai bun. Poate e asa, poate ca nu dar vreau sa vad vreo parere de la cineva care a incercat acest antivirus si sa stiu daca v-a multumit sau v-a dezamagit cu ceva.

2 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Eu zic ca avira este cel mai ok! Am incercat destule iar avira a fost singurul care a trecut toate testele.

| Independent a răspuns:

Nu il am.
Eu folosesc AVG si este foarte bun!