| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare antivirusul viper? Bineinteles intrebarea va este adresata daca ati folosit acest antivirus pentru ca vreau sa stiu de la altii daca v-a multumit acest antivirus cu tot cu fierwalul pe care il are si parca firewalul se numeste comodo security. Oricum astept raspunsurile voastre.

3 răspunsuri:
| unbaiat a răspuns:

E bunicel doar ca e pe bani.Eu raman la Avira pentru ca diferenta de securitate o fac eu...

| just4fun_8801 a răspuns:

In general un antivirus bun este unul cu care tu te simti confortabil. Daca antivirusul nu iti face probleme (recunoaste destui virusi, nu mananca multe resurse etc) poti sa-l folosesti.Eu personal recomand nod32

| adytzu a răspuns:

Iti recomand un eset nod 32 e foarte bun...