| maddog95 a întrebat:

as dori anul acesta sa petrec revelionul cu niste prieteni dar n-am mai facut asta si as dori sa i chem la mine si as dori niste sfaturi, sa i trmit pe parinti de acasa? (am 17 ani) fiecare sa aduca cv sau sa fie totul pregatit cum? mersi anticipat a si apropo cum ii mai bine ca ei sa ramana peste noapte? (la prieteni fac referire )
mersi anticipat, dau funda

Răspuns Câştigător
| Dressy a răspuns:

Eu una zic ca ar fi mai bine sa fiti doar voi (fara parinti) si as zice sa fie totul pregatit, dar sa pregatesti cu inca vreo 2-3 prieteni din cei care vin, sa mai ceri pareri, sa nu organizezi doar tu. Asa nici nu te plictisesti, nici nu te stresezi atat si parerea mea e ca asa o sa iasa mai binewinking Si legat de ramasu` peste noapte, avand in vedere ca e vorba de revelion, banuiessc ca nu aveti de gand sa mergeti la culcare la 00:05 laughing Parerea mea e ca ar fi mai ok sa ramana la tine.winking