| beneamin a întrebat:

Salut as dori ca sa mai cumpar un pc mai performat iar cel vechi sa i-l dau lu soramea am o intrebare cum pot avea internet pe amandoua daca am un singur cablu de net?

Răspuns Câştigător
| nurckye a răspuns:

Fara doua cabluri nu poti, e imposibil. Bine nu chiar imposibil dar mai bine iei 2 cabluri si un router decat un router si doua placi de retea cu wireless. Practic
cablul principal intra in router iar din acestea ies alte doua cabluri. Daca mai ai nevoie de ajutor contacteaza - ma

2 răspunsuri:
| lalla97 a răspuns:

Iti iei si wireless este pana in 100 de lei..mai ieftin dar si mai scump.i`ati un laptop firul vine cei de la net iti instaleaza wireless si merge si pl si laptopul de abia nu te mai plimbi prin casa cu firehappy funda?

| beneamin explică:

As vrea sa-mi iau pc merge ruta aia si pentru pc?