| WalcoTT a întrebat:

Salut,as dori si eu un raspuns sincer de la cineva care a mai trecur prin asa ceva.Deci acum doua zile am avut dureri jos in partea dreapta a abdomenului si imi amortea piciorul drept dar azi nu mai am acele dureri si cred ca am apendicita.Am fost la doctor si mi s-au facut niste analize si au spus ca nu am nimic.Mi s-a spus ca daca revin durerile sa revin si eu.Deci pana la urma ce am stie cineva? Operatia de apendicita e dureroasa,simti ceva, cat dureaza? Un raspuns va rog

Răspuns Câştigător
| Infinity098 a răspuns:

Buna, operatia de apendicita este un destul de usoara, atunci cand nu apar complicatii. Dupa ce ai zis tu, eu cred ca ai apendicita... Nu simti nimic, deoarece vei fi sub anestezie, cand te trezesti, ai sa simti niste dureri si o sa simti nevoia sa vomiti. Nu e bine sa vomiti, deoarece o sa ti se desfaca operatia, si apoi o sa simti si mai multa durere cand o sa-ti coase din nou operatia
Cam atat, sa fii sanatos/sanatoasa! happy
Funda?