| anonimsecret1234567890 a întrebat:

Salut as vrea sa adaug ceva care poate var putea ajuta cu intrebarea mea" salut imi place deun coleg dar el are deja o prietene cum sa fac ?"as vrea sa va spun ca azi intr-o ora el m-a luat de mana si nu stiu ce sa fac adica am incercat teste din astea cu nume sicu zodii dar nu cred ca de fiecare data mi-a zis ca ne potrivim dar nu prea cred si as dori sa imi dati un link in care sa gasec un test care sa fie catde adevarat posibil

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna.
Cand e vb dedragoste, nu poate sa iti spuna nici un test si nici o zodie, cel putin eu nu cred in d-astea :-j
Vorbeste cu el si intreaba-l ce vrea de la tine, cred ca asta e singura solutie ca sa aflii ce e in capul lui!
Si daca vrei neaparat un test ca sa vezi daca te place, uite aici
http://www.clopotel.ro/......tibila-127

http://www.flu.ro/test/49/0/Oaremaiubeste.html

| anonimsecret1234567890 explică (pentru AlinaaAli):

Mss de teste dar de sfaturi nu sunt f sigura deoarece el sta mult cu prieteni pentru ca am mai incercat si sia datseama cred ca il plac asa putin dar nu sunt sigura ce simte si el.