| Luata_1925 a întrebat:

Salut as vrea sa aflu mai multe despre headshot nu cel din cs de drogul head shot imi puteti spune?

9 răspunsuri:
| Okkultist a răspuns:

Da: o carte nu stricawinking

| Luata_1925 explică (pentru Okkultist):

Ce e cu raspunsu ala vr sa vad si eu un raspuns calumea nu ca bubuie capu si linkuri...

| Epigonul a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......multumesc/
Ai aici alt topic pe tema asta, mai mult certuri dar afli si cateva pareri.More on google.

| PassingBY a răspuns:

Înainte să răspund, am citit comentariile lăsate deja. Spui că nu vrei linkuri sau să afli că îţi bubuie creierii. Oamenii ăştia ţi'au răspuns cât se poate de la obiect. Da asta face, Îţi bubuie creierii. Era (nu ştiu dacă mai este) un drog legal. Ce anume vrei să afli despre el, ca să ştim ce să răspundem.

| Alesyaa a răspuns:

Nu ajut astia nebuni care vor sa isi distruga viata TOATA ce sa iti spun de drogul asta care se numeste si MOARTE sau SATANA drogheazate si vei regreta, toata viata ta se va duce pe apa sambetei

| Luata_1925 explică (pentru Alesyaa):

Hai sictir si tu fumezi fac pariu laughing) mai bine te droghezi decat sa fumezi laughing)

| Alesyaa a răspuns:

Nu inteleg ce-i de rasssss... vrei sa iti distrugi viata fa-o