| Raressssss222233337777 a întrebat:

Salut,as vrea sa cumpar un telefon cu windows, ma gandeam la Lumia 650 sau 950 insa nu gasesc pe nicaieri, ma puteti ajuta va rog cu un link?

2 răspunsuri:
| StefanDrg a răspuns:

Aoleu, mai bine nu. Ia Android sau Ios. Am avut Nokia lumia 520. Crede-ma l-am spart de nervi, se bloca intruna si e plin de bug-uri, si multe aplicatii si jocuri pe windows sunt cu bani. Abia gasesti una doua gratis

| wololo a răspuns:

Telefoanele cu Windows vor înceta să mai fie fabricate. Chiar şi Nokia va trece pe Android, nu prea mai ai şanse să găseşti