| anonim_4396 a întrebat:

Salut.As vrea sa folosesc un nootropic sa dau un boost la creier.Am citit ca ar fi buna sulbutiamina cam fara efecte secundare si am gasit intr-un produs la farmacie numit enerion care se elibereaza fara reteta.Practic el este un medicament pentru astenie teoretic sulbutiamina e un smart drug.Pareri? Sa incerc?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Meh... Daca tu chiar simti ca prin alte metode nu poti sa fii mai activ, mai atent, etc. atunci da, poti sa le folosesti. Nu cred ca ai ce sa patesti si tu ai mai si spus ca efectele secundare sunt putine deci eu as zice sa le incerci sa vezi cat de mult bine iti fac happy.

| kiri11 a răspuns:

Poti citi mai multe informatii despre produsul Revitalum mind plus, este dedicat pentru probleme asemanatoare asteniei. Citeste si despre ingrediente. happy

| kiri11 a răspuns:

Pe pagina de prezentare a produsului, poti citi mai multe informatii referitoare la afectiunile memoriei si ce boli pot fi interpretate dupa anumite simptome, chiar avute inca de la o varsta fageda. Nu stiu cat la % este adevarat, dar arata acolo ca s-au facut si diferite studii.