| skirlex a întrebat:

Salut, as vrea sa ii zic unei fete sa fie prietena mea, dar vreau sa fie ceva aparte, dați-mi idei

7 răspunsuri:
| Sportfreak a răspuns:

Deci poti sa i zici asa, mi e imi place pizza ti e iti place pizza, sti ce zic?rolling on the floor
Nu, glumesc. Daca ai tupeul sa i zici in fata e mai ok. Sau daca nu pe fb... O abordezi normal gen ...Eu te plac si nu ai vrea sa fim impreuna? Ea atunci are 2 posibilitati; Da / Nu / am iubit rolling on the floor)))
Nu i lua flori... daca va zice nu? Te vei face de ras ...astea se iau in timp big grin Sper ca te am ajutat browinking

| skirlex explică (pentru Sportfreak):

Mersi pentru raspuns

| scalaru a răspuns:

Fa, vreau sa te *** da te n vaginul ma tii, ai 10 minute sa vii la mine goala in pat, altfel va *** si pe tine si pe ma ta

| GeorgianaAdelina2000 a răspuns (pentru scalaru):

Scalaru el vorbeste serios aici si vrea ajutor nu sa-ti bati joc! Din pacate pe site-ul asta sunt si nesimtiti care au tupeul de a rade de intrebarile altora. Nu vreti decat sa raspundeti la cat mai multe intrebari si la profil sa arate ca cica voi " ajutati" pe cineva.

| skirlex explică (pentru scalaru):

Tu de unde ai apărut ma terminatule, marș înapoi la coteț. I-ai cerut voie lu mama ta sa vorbești aiurea.

| GeorgianaAdelina2000 a răspuns:

Poti sa i-ei un trandafir si sa o intrebi mai pe seara dar sa fiti numai voi doi, sa fie si liniste. Da fi sigur ca te place! La mine a fost diferit, stateam jos la un podisor si s-a prefacut ca ma arunca in apa apoi m-a sarutat dar eu as fi vrut sa fie cu un trandafir dupa cu ti-am zis. Daca nu ai un trandafir incearca doar sa fiti singuri seara.Sa ai multa bafta chiar daca nu vei folosi ideea mea!