| NoName_7204 a întrebat:

Salut`!
As vrea sa imi comand ceva dupa bestial.ro dar la toate produsele scrie 'in stoc' si ma gandeesc. daca as face comanda, ele fiind in stoc nu imi vin nu?
Si daca imi fac comanda imi iau si TVA + taxta pentru transportul produselor?
Si in cate zile imi vine comanda?
Vreau multhee raspunsuuri! puppy dog eyes

1 răspuns:
| xKaяikatuяix a răspuns:

Buna :]. Paii din moment ce scrie la produsul pe care vrei sa-l achizitionezi TVA incluswinking! Cat despre taxa pentru. transport nu stiu thinking eu cred ca la ce complicata poate fii Romania astaa rolling eyes laughing). Da! oh go onj