| AnneIsHere a întrebat:

De mica a visat sa devin cantareata nu am fost la canto... Din pacate multa lume spune ca am stofa de cantareata as vrea sa devin vedeta sau acrita(pot sa plang la comanda) imi compun si cantecele singura dar inca nu m-a descoperit nimeni. Ce pot face sa devin faimoasa (in afara de concursuri)Pup si nu uitati Fundy!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce poveste trista, uite inca de mic am vrut sa devin cantaret atunci aveam voce dar acum de cand vocea mea s-a schimbat nu mai am nici eu stofa de cantaret, eu cant mai mereu asta e pasiunea mea si mi-ar placea foarte mult sa devin cantaret dar nu am ce face. Si nu am inteles un lucru ce legatura are actoria cu cantatul. Chiar daca nu ai voce inca poti deveni actrita, dar asta doar daca ai studiile necesare.

5 răspunsuri:
| cat212 a răspuns:

Youtube?laughing

| Posesiv a răspuns:

Te duci la diverse concursuri de muzica sau contactezi o persoana care se ocupa cu asa ceva.

| Razvyh a răspuns:

Daca nu mergi la nici un fel de concurs sau ceva nu o sa te descopere nimeni.

| JohnArthur a răspuns:

Pai singura metoda trebuie sa faci actorie sau canto sau amandoua depinde cum vrei si sa te duci la concursuri spectacole pui cateva cantece si pe youtube si incetu cu incetu o sa devi faimoasa dar e mult de munca ani si ani BAFTA!

| sissy24608 a răspuns:

Pai tu ai aceeasi poveste ca a mea.dar cred ca iti pot da un sfat sau doua: du-te la un concurs sau mai multe, sau pune cantecele tale pe youtobe cine stie cine o sa-l vada.