| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca sa devin cantareata faimoasa?

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Întai trebuie sa ai voce, apoi trebuie sa faci cursuri de canto, apoi sa te observe cineva asta bineinteles daca nu ai prea multi bani si poti sa-ti faci singura band-ul!

| Matt_1772 a răspuns:

Sa muncesti toata viata pentru asta ceea ce implica : sa canti intr-una! sa fii perseverenta si sa ai o sansa de 1 la un milion sa te observe cineva si sa ajungi la o casa de discuri.Asta ar fi ''reteta''.

| clauss a răspuns:

Cea mai scurta si eficienta reteta e sa te cuplezi cu un producator sau impresar, daca vrei reteta pe durata lunga atunci trebuie sa muncesti, sa faci o scoala, sa ai voce, noroc si,, pile,,

| yuLikk a răspuns:

-in nici-un caz sa te culci cu producatorii!:o nuuu...[ am auzit ca asa a fc rihanahee hee ]
-eu zic sa faci cum o fc justin biberelaughing
filmeaza-te kantand. si pune video pe you tube
poate te gaseste cineva

laughing

succes!:*

| HuzaAndreea a răspuns:

Vocea e cea mai de pret in asa o cariera! inscrie`te la anumite preselectii, pentru inceputhappy! nu ai cum sa devii faimoasa asa brusc. totul se intampla treptat! deci, eu zic sa incepi sa te interesezi de preselectii dejabig grin! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa aiba tactu bani de ingroapa tot lacul Bicaz si sa ai amoartizoare bune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci oameni sa amorteasca atunci cand te aud, sa nu isi mai simta mainile atunci cand canti, sa fii grozav de talentata, sa crezi in tine si in ceea ce ai putea sa realizezi, si nu uita atunci cand chiar iti doresti ceva cu adevarat se implineste, doar un sfat, nu trebuie sa iei cu atare! crezi in tine? tu crezi ca poti, well,,,, just do it, try, doing your best!