| fatha15 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati intr-o problema trebuie sa imi iau un telefon nou si nu stiu de care dar vreau neaparat cu touch screen si tastatura qwerty! Daca puteti sa ma ajutati sa-mi spuneti care e mai bun si niste site-uri cu poze! Voi de care aveti? Plz ajutati-ma fundita!happy

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/ selectezi din stanga marca telefonului apoi alegi care iti place

1 răspuns:
| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns:

Cu tastatura caci cu touch se strica repede pentru ca se blocheaza. Funda:X?