| Lucian_Ciugudean_1997 a întrebat:

as vrea sa ma apuc eu cu un prieten de fuga, si cineva ne-a recomandat sa ne cumparam de pe internet un fel de bratari, saculeti de 1 kg pentru maini si 2 kg pentru picioare.Nu am intrebat-o pe femeia aceea de ce asa ca va intreb pe voi de ce, se dezvolta musculatura, creste masa musculara?+merg si la sala

1 răspuns:
| 95Cosmin a răspuns:

Iti va fi mai greu sa te misti, deci vei obosi mai usor, deci vei slabi mai mult, nu cred ca va avea o influenta mare in cresterea musculara, doar vei capata mai multa rezistenta.