| Alecslisios a întrebat:

Fac sala si mi-a recomandat un prieten sa iau creatina dinaia 99% si din cate am citit este buna insa cat imi creste masa musculara si in cat timp si apoi dupa ce mal as cat scad? VREAU PARERILE CELOR CARE AU LUAT funda

2 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Foarte repede iti creste dar ai grija ca daca merge prea repede cu dezvoltarea o sa iti crape pielea si faci vergituri. Poti sa ai si reacti adverse adica : sa transpiri mult si sa miroasa chiar daca n faci nimica si am 2 "tov" de la sala care se plang ca le au crescut un pic sfarcurile dar in rest arata foarte bine la corp.Mai bine le lasi dracu de pastile si te apuci de sala normal manca fructe si legume dar si carne chiar multa asa organismul are de unde sa se dezvolte ( mai ales vita si halesti dar si ceva gras ) Funda tongue

| Sonny a răspuns:

400 gr. pasta de mici, pe care o cunsumi inainte cu 2 ore de sala, functiuneaza mai bine ca si creatina aia 99%.
Bafta!