| ano123 a întrebat:

As vrea sa ma mut din liceul in care sunt dupa ce termin clasa a 10-a sau din al doilea semestru din cauza clasei, adica nu am nimic cu nimeni,colegi sunt ok( cu mici exceptii ) dar nu ma simt eu bine aici,nu stiu de ce. Problema este ca imi este teama de cum voi fi primit in noul liceu, nu cunosc pe nimeni in nici o clasa, etc.
Parerile celora care s-au mutat dintr-un liceu in altul?
Dau funda celui mai detaliat si bun raspuns :d

1 răspuns:
| MdiCri a răspuns:

E posibil ca la inceput sa te simti putin incomod si exclus dar sunt sigura ca te vei acomoda. succes!