| bibi5961 a întrebat:

as vrea sa-mi fac un server de cs 1.6 clasic. ce comunitate imi recomandati? din punct de vedere al preturilor si alte avantaje. dau funda pentru cel mai bun si detaliat raspuns.

7 răspunsuri:
| Ang3l_9673 a răspuns:

Depinde ce vrei tu sa iti ofere acea comunitate

| bibi5961 explică (pentru Ang3l_9673):

Sa imi ofere facerea serverului/xredirecte/hostare. cam atat

| Ang3l_9673 a răspuns:

Asta ar insemna minim 15 euro pe luna.ce poti aduce tu in schimbul astor bani

| bibi5961 explică (pentru Ang3l_9673):

La ce te referi cu ultima afirmatie? si care comunitate spui ca ar fi cea mai buna? si ca pret de hostare, sa fie cam asa cum ai precizat tu. multumesc de raspuns

| Ang3l_9673 a răspuns:

Ma eu am comunitate in curs de dezvoltare..nu ofer personal host dar is in colaborare cu o firma de hosting..ieftina si buna

| bibi5961 explică (pentru Ang3l_9673):

Da-mi idu tau te rog ca sa vb

| Ang3l_9673 a răspuns:

Bnyro.angel