| Iubitikaa a întrebat:

Salut.As vrea sa plec in vacanta la carei.Nu stitii se poate caza in incinta starndului? Cam cat ar costa cazarea si intrarea?

Răspuns Câştigător
| Pau a răspuns:

Buna!
Intamplator,eu acum ma aflu in Carei!
Vreau sa iti spun ca e superb :X. Si, ca sa iti raspund la intrebare...da, se poate caza in incinta strandului. Te poti caza la o mica casuta/cabanuta (sunt mai multe paturi, deci e perfect daca iti mai gasesti niste prieteni cu care sa mergi) sau poti sta cu rulota happy
Eu de exemplu sunt cu rulota (nu inchiriata, e a mea)... Sa.ti spun asa un pret, la cabanuta pentru 2 persoane e 50 lei iar la cabanuta cu mai multe paturi e 20 lei/persoana. Biletul de intrare in strand pentru adulti e 10 lei iar pentru studenti, copii, pensionari 7 lei.
Sper ca te-am ajutat, daca mai ai nevoie de informatii trimite-mi mesaj privat! :*