| DuckDogger a întrebat:

As vrea să port ochelari, dar făra dioptrii, deoarece văd bine. Dar, vreau pentru ca pur si simplu imi place cum imi sta, imi sta mult, dar mult mai tare cu ochelarilaughing)) Cum as putea purta, daca nu am nevoie? Exista ochelari fara dioptrii?
Stiu ca e cam aiurea intebarea

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toti ochelarii pe care ii vezi la vanzare in magazinele de optica sunt fara dioptrii, doar sticla.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, da există, în locul lentilei este un geam. Cum ai putea purta?! Ca un ochelar normal. Sunt atâtea site-uri cu ochelari, dacă vrei să îi si probezi, mergi intr-un magazin de optică medicală.