| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu la ce haine se poarta cerceii pana de paun. Si daca as putea sa port decat la o singura ureche ca sunt tunsa scurt, pe o parte mai lung si pe cealalta parte periuta :d! Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Pisuuoi a răspuns:

In cazul in care esti tunsa asa, poarta cercelul pe partea in care esti tunsa periutatongue.si cerceii de genul acesta se potrivesc aproape oricarei tinute, mai putin celei sportbig grin. sper ca te-am ajutat

| G66 a răspuns (pentru Pisuuoi):

Mersiii :*

1 răspuns: