| plesaghe a întrebat:

Salut as vrea să uit o fată ea ma plăcut și eu am plăcuto dar în loc să o intreb dacă vrea să fie cu mine eu i-am dat block acumai mereu când îi scriu mereu îmi da seen, eu încă o plac dar ea nu ma mai place as vrea sa raman prieten cu ea, ce ziceți sa fac?

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Sa nu ramai prieten cu ea.Deja ai dat`o in bara, evita sa te faci si mai mult de ras.

| Yon1470 a răspuns:

Vrei sa uiti o fata, pe care ai placut-o si te-a placut si ea, dar acum nu te mai place si tu acum vrei sa fiti prieteni?

| plesaghe explică (pentru Yon1470):

Da pentru că încă o mai plac dar a fost vina mea că i-am dat block și ea acum îmi dă mereu seen când îi zic că îmi pare rău si mă tratează cu indiferență cred că nici nu mai de-a vorbă cu mine.

| Yon1470 a răspuns (pentru plesaghe):

Pai tu o placi, dar ea nu! Totusi, daca vrea sa fie cu tine sau revine dragostea, banuiesc ca afli.Momentan te respinge si nu-i bine sa insisti, pentru ca o terorizezi si o sa te urasca mai tare.

| Ara997 a răspuns (pentru plesaghe):

Zi-i c-ai incurcat "borcanele" (butonul de bloc cu cel de love)