| Felicia_Fely_1988 a întrebat:

Salut as vrea sa va intreb ceva...
Voua daca vi s-ar intampla ca cineva sa se dea pe langa tine doar ca sa te barfeasca .......ai mai fi prieten cu acea persoana?

Răspuns Câştigător
| SimoNARaluCA a răspuns:

Stiu ca e greu sa renunti la un prieten, mai ales daca o prietenie de lunga durata va leaga.Raspunsul e nu, nu as mai fi, dar toata lumea e buna la sfaturi, haa? Acea prietena pur si simplu nu te merita asa ca ar trebui sa nu ii mai dai subiecte de barfa si sa incerci sa iti cauti alti prieteni...

2 răspunsuri:
| Andreiutza1995 a răspuns:

Nu,nu merita prietenie! happy

| Felicia_Fely_1988 explică (pentru SimoNARaluCA):

Ai mare dreptate...chiar asa am sa fac.=)