| gogu_9244 a întrebat:

SAL am intrebat aseara o fata care se dadea pe langa mine si de care imi place mult de tot, daca are prieten, si mi-a raspuns :nu ca imi place de tine. am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna si mi-a spus ca vrea dar sa o intreb in fata, nu inteleg pe mess ce are?laughingsi ce sa ii spun cum sa ii zic, n-am nici o idee ce sa-i spun ajutati-ma va rog! pls

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca esti barbat intreab-o in fata.
Nota 10 pentru fata, felicitarile mele!

6 răspunsuri:
| deiutza_9183 a răspuns:

Pailaughingpoate crede ca faci misto de ea daca ai intrebato pe mess asa ca intreab-o fata in fata sa fie sigura ca asta vrei sau tio fi rusinelaughing)?

| ioneluka a răspuns:

Pai daca esti mai timid incerci sa bati niste apropouri..cum ar fi."Te-ai mai gandit la ce am vorbit noi pe mess?"...

| mycutzacryss a răspuns:

Poi acum nu se mai intreaba daca vrei sa fi cu mine.....sau...pot sa te sarut...si altele acum trebuie sa fii direct......fi barbat daca ea vrea incearca ca nu ai nimic de pierdut:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrebato de mult, acum suntem impreuna

| aimee_3733 a răspuns:

Pai e simplu... la fel cum ai intrebat-o pe mess o intrebi si cand stai fata in fata cu ea.

| spf2009 a răspuns:

Daca ti-a spus ia cai si ei ii place de tine atungi ia-ti inima in dinti.si cind te intilnesti cu ia spune-i ca iti pplace de ia si vreti sa fiti impreuna.