| Janel a întrebat:

Salut as vrea si eu sa imi spuneti un doctor urolog bun si un numar de telefon sau adresa unde in gasescwinking doctoru sa fie din Bucuresti! o seara placuta happy

Răspuns Câştigător
| smilerz19 a răspuns:

Domnul doctor Nicolae Calomfirescu de la Uroandromed (pe la Iancului: Sos. Mihai Bravu nr. 134, bl. D21, sc. A, ap. 1, sector 2, Tel/Fax 252. 65. 53). Este un urolog foarte bun, nu stiu insa daca face si operatii - te sfatuiesc sa suni si sa intrebi. Sta de vorba cu pacientul, ii evalueaza foarte atent situatia, face si ecografie. Mergeti cu incredere la dumnealui!
Succes!

1 răspuns:
| Fabrizia a răspuns:

Buna, Janel,

Daca mai ai nevoie de o recomandare, Dr. Radu Constantiniu este un foarte bun urolog. Il poti gasi luni si joi la Centrul Medical Focus, care este langa Gara de Est.
Telefonul pentru programari este: 031 711 15 15. Daca mai ai nevoie si de alte informatii, le gasesti pe site-ul lor: www.centrulmedicalfocus.ro.