| Janel a întrebat:

Seara buna! Am si eu o problema mai intima care ma macina si nu prea ma lasa seara sa adorm. Problema mea suna cam asa : am 17 ani si penisu meu masoara decat 12 cm, e f mica in comparatie cu ceilalti colegi si gandu asta nu imi da pace. In copilarie am luat o cazatura cu bicicleta si m-am lovit destul de tare la penis si ma tot gandesc ca de atunci poate mi se trage totul sau ar mai fi o alta ipoteza pe care mi-o pun eu si anume unii colegi in clasa a 8-a deja aveau par pe fata la subratz incepusera sa se maturizese si eu tot moaca de copil aveam cu puf pe fata si slabutz da lucrul acesta s-a schimbat intr-o singura vara in care am reusit sa imi depasesc colegi bine facuti in inaltime, greutate si ma gandesc ca poate asa se intampla si cu penisu meu se dezvolta mult mai tarziu la un 18-19 any winking. As vrea sa ma duc sa stau de vorba cu un doctor da nu stiu cum se numesc doctorii care se okupa cu asemenea probleme si imi este si f rusine sa intreb winking daca aveti un numar de telefon la un astfel de doctor v-as fi dator cu o funda winking sau macar cum se numeste doctoru care se okupa cu asea ceva! de preferat daca cunoasteti sa fie un doctor din bucuresti happy Astept orice sfat de la voi ...cum? cand? la ce varsta penisu vostru s-a dezvoltat cel mai mult happy

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eşti normal, nu ai de ce să stai stresat.
Sunt destui băieţi care nu sunt păroşi pe corp, asta nu înseamnă că au o problemă.
Penisul în erecţie se mai lungeşte cu 2-3 cm şi mai este şi de vaginul fetei, nu trebuie să fii "tare pe bran" ci să vă simţiţi bine împreună.
Pa, pa.