| bethy92 a întrebat:

Am 17 ani si as dori sa ma angajez dar nu gasesc din cauza varstei sau din cauza scoli sunt inca la scoala dar as vrea sa o continuui darsi sa muncesc mentionez k stau in bucuresti. ajutati-ma si pe mine cu o adresa un numar de telefon ceva undeva va rog

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cauta pe bestjobs sau ejobs.

| kathessa a răspuns:

Adu-mi aminte dupa 15 sept sa vad daca te pot ajuta, Unde inveti?

| VladDu a răspuns:

Cauta in ziar sau cauta pe google site`uri cu job`uri.

| delia_6706 a răspuns:

Marius, de ce vrei sa te angajezi? Mai asteapta un anisor:)Ar fi destul de bine... Dar, daca parinti tai nu te mai lasa sa iti iei chestii, deoarece sunt scumpe, poti cauta in ziar.

Sunt site-uri destinate acestor intrebari:)Uite ii multumesc lui miha ca te ajuta:)www.ejobs.ro/www.bestjobs.ro

Mult succes si o seara placuta cu numai fericire!

| bethy92 explică:

Am uitat sa va spun ca sunt fata