| asdasd_4377 a întrebat:

Salut.As vrea si eu sa stiu cum pot sa schimb numele unui program.adica nu de pe desktop pff e greu sa va explic. ati vazut cum apare cand dati la messenger si apare jos la bara Yahoo Messenger si fata aia zambitoare...numele acela vreau sa il schimb la metin2 vreau sa pun alt nume ca imi apare jos metin2 in bara si nu am voie sa ma joc metin2 si vreau sa schimb numele in alt joc happy daca ati inteles si ma puteti ajuta as aprecia big grin

Răspuns Câştigător
| radu_1652 a răspuns:

Foloseste progranul ResHacker dar trebuie sa ai experienta...