| Winners10 a întrebat:

As vrea si eu sa va intreb ce conditii trebuie indeplinite sau ce trebuie sa fac pentru a ma inrola in armata... ca militarii romani ce merg in afganistan de exemplu... Multumesc happy Funda happy

1 răspuns:
| Rapking a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa mergi la un centru de recrutari soldati depinde in ce oras te afli tu dar poti caauta pe internet...tot ce ai tu nevoie este sa poti trece de proba fizica si psihica tin sa precizez ca nu ai nevoie de BAC (acesta il poti lua pe parcurs dar doar daca vrei sa avansezi in grad) in principiu nu ai de facut mare lucru sper ca ti-am fost de ajutor funda? happy